your movie guide

Twój progres

0%

Oceniłeś 0/15 filmów. Oceń 15 więcej & sprawdź co obejrzeć dziś wieczorem!

la la opublikował(a) wpis

System się nasycił i przestał przyjmować nowe filmy, czy ja dobiłam już do jakiegoś limitu dodawania nowych do bazy?

.

Teoretycznie import działa. Nie, żeby błyskawicznie, ale działa. :)

.

Teoretycznie. Już 3 razy dodawałam jeden serial i nadal go nie ma w bazie.

.

Podrzucisz link do IMDb? Może coś jest nie tak po stronie IMDb. Zdarzało się już, że mieli jakiś błąd w kodzie i film trzeba było dodać ręcznie.

.

.

Nie, ale póki co nadal trochę administruję i robię za łącznika. :) Programista pracuje nad powrotem powiadomień i widać, że musi też coś zrobić z wyszukiwarką. Bo obie rzeczy się zaimportowały, tylko się chyba nie zaindeksowały. Póki co mogę jedynie polecić starą metodę wyszukiwania po reżyserze/aktorze. Ale jest nadzieja, że będzie lepiej.

http://filmaster.pl/film/i-dont-feel-at-home-in-this-world-anymore/
http://filmaster.pl/serial/santa-clarita-diet/

.

Przepraszam, że nie do końca na temat, ale korzystam, że ktoś aktywny i z adminowego grona;). Dodawałam dziś recenzję filmu, wszystko wyświetlało się poprawnie, doedytowałam grafiki, i "opublikowałam" szkic. Tekst zniknął, i z opublikowanych, i ze szkiców. Nie dostałam żadnej wiadomości tłumaczącej usunięcie W treści nie było nic kontrowersyjnego czy naruszającego prawo czy dobre obyczaje;). Więc zastanawiam się, co się stało. Czy błąd techniczny, czy interwencja moderatorska - a jeśli tak, to przyczyna mnie interesuje, by na przyszłość na próżno nie męczyć się z formatowaniem akapitów czegoś, co może zniknąć;).

.

@Joannak Przepraszam, nie zauważyłam Twojego komentarza. Jedyne, co usuwamy, to spam reklamowy. Błędu technicznego nie da się wykluczyć. Pamiętasz może tytuł tej recenzji?

.

Podwójnie dziwna sprawa:). Raz - tekst samoistnie wrócił, co prawda nie do opublikowanych, a szkiców. Uwidoczniłam go ponownie i już wisiał bez przeszkód. A dwa - po tym jak wrócił, skasowałam ten komentarz, skoro przyczyna problemu zniknęła. Ale komentarz też, jak widać, powrócił zza grobu:).

.

@Joannak Komentarz da się skasować z kokpitu (teraz już wiem, czemu go nie zauważyłam), ale nie z wątku. :) Miałam nadzieję, że recka schowała się w szkicach. Może po prostu przez chwilę nie było jej widać ani tu, ani tu. Ważne, że się znalazła.

.

Tak, wszystko już działa.

.

Super. :)

.

Zaloguj się aby skomentować lub połącz przez Dołącz przez Facebook